Як борються з корупцією на Притисянщині?

березня 23 / 2015
Як борються з корупцією на Притисянщині?

У Виноградові відбувся тематичний семінар на тему „Новели антикорупційного законодавства” за участі т.в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Юдіти Петеі, заступника начальника головного управління юстиції в Закарпатській області Івана Алмаші, спеціалістів центру підвищення кваліфікації державних службовців з посадовими особами місцевого самоврядування, службовцями, на яких покладено контроль за дотриманням законодавства у сфері протидії та запобіганню корупції.
Під час семінару Іван Алмаші детально зупинився на питаннях, що стосувалися закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, конфлікту інтересів на державній службі, новел щодо подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.
Начальник відділу центру підвищення кваліфікації державних службовців Наталія Чалапнюк Наталія та позаштатний викладач центру Марія Бродзянська інформували про порядок заповнення декларацій про seminar 152майновий стан і доходи та відповідальність за подані відомості.
Учасники семінару мали змогу ознайомитися із новим законом України „Про Національне антикорупційне бюро України”, „Про запобігання корупції” та „Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки” та на сучасні механізми запобігання і протидії корупції, повідомили у Виноградівській РДА.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...