Шахрай спустошив банківську картку довірливого жителя Перечинщини

березня 13 / 2015
Шахрай спустошив банківську картку довірливого жителя Перечинщини


Правоохоронці вкотре закликають закарпатців бути обережними і не вірити аферистам.

Довірливі громадяни часто ведуть переписку в Інтернет - мережі з незнайомими людьми, під час якої розкривають зловмисникам свої персональні паспортні дані, номери банківських рахунків, платіжних карток та іншу інформацію, яку згодом шахраї використовують на свою користь.

От і житель с.Тур'я-Ремета Перечинського району добровільно перевів понад півсотні гривень на рахунок невідомої особи, «повівшись» на пусті обіцянки швидко заробити гроші.

Інший перечинець мав намір продати товар, давши оголошення в Інтернет-мережі. Невдовзі зателефонував невідомий. Розпитавши трохи про товар, псевдо-покупець запропонував надіслати гроші на рахунок продавця по Інтернету. Закарпатець на це пристав і… вказав незнайомцю номер своєї картки. Далі невідомий аферист, дізнавшись необхідну інформацію, зняв із картки перечинця кошти в сумі понад чотири тисячі гривень...

Аферистів розшукує міліція. Водночас начальник Перечинського райвідділу Віктор Ребрей закликає і самих громадян бути обережними й не довіряти незнайомим людям. Нікому не повідомляйте персональні дані вашої банківської картки. А за замовлені через Інтернет товари розраховуйтесь після їх одержання.

Мирослава Пекар,
Перечинський РВ УМВС
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...