Закарпатські митники викрили чергову схему контрабанди автомобілів

лютого 12 / 2015
Закарпатські митники викрили чергову схему контрабанди автомобілів

Працівники Закарпатської митниці ДФС викрили схему завезення на митну територію України транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Схему вдалось виявити під час того, як в міжнародний пункт пропуску «Дякове» по «зеленому коридору» заїхав автомобіль «NISSAN PRIMERA», реєстраційний номер Великобританії під керуванням громадянина Румунії з пасажиром громадянином України.
В результаті проведення перевірки з використанням електронних облікових баз встановлено, що пасажир – громадянин України, використовуючи паспорт громадянина Румунії ввозив на територію України впродовж 2011-2013 років легкові транспортні засоби особистого користування, які на сьогодні за межі України не вивезені.
В ході здійснення митного контролю транспортного засобу та особистих речей громадян, українець, крім паспорту громадянина України, подав наявний у нього паспорт громадянина Румунії.
Громадян України з метою використання прав визначених митним законодавством подавав митницям України паспорт громадянина Румунії для ввезення транспортних засобів на митну територію України в режимі «тимчасового ввезення» терміном до одного року.
Від надання пояснень громадянин відмовився, наразі здійснюється документування правопорушення.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...