За крадіжку суд засудив до 3-х років позбавлення волі 19-річного закарпатця

лютого 04 / 2015
За крадіжку суд засудив до 3-х років позбавлення волі 19-річного закарпатця


На рахунку цього жителя м.Берегово Закарпатської області - п'ять крадіжок. За скоєння двох юнак уже «відсидів» три роки за ґратами, звільнившись з місць позбавлення волі на початку 2014 року. І ось знову взявся за старе ...

Протягом одного місяця 19-річний хлопець, у змові з молодшим на три роки товаришем, тричі обкрадав садиби берегівчан. Крали вони в основному металеві вироби, які можна було продати як металобрухт. Всього на рахунку крадіїв понад тисячу кілограмів викраденого металобрухту.
На шляху злодійкуватим молодим стали берегівські правоохоронці. Вони припинили злочинну діяльність юнаків, почавши кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення) Кримінального кодексу України. Кримінальне провадження, після виконання низки слідчих дій та експертиз, було направлено до суду.
У суді юнак свою провину у скоєному визнав і обіцяв у майбутньому подібного не вчиняти. Суд взяв до уваги каяття молодого підсудного. Однак, враховуючи те, що хлопець скоїв рецидив умисних злочинів, суд виніс йому вирок - 3 роки і 3 місяці позбавлення волі.
Його неповнолітнього спільника суд звільнив від відбування покарання, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки.
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...