Прокуратурою Закарпатської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно мисливствознавця

січня 31 / 2015
Прокуратурою Закарпатської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно мисливствознавця
Чоловік обвинувачується у тому, що він, будучи службовою особою, запевняв закарпатців у тому, що він вплине на службових осіб Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та посприяє у оформленні посвідчення мисливця та контрольної картки добутої дичини.
Таким чином, берегівський мисливствознавець отримав від людей близько 400 дол. США - по 100 дол. США за кожне оформлене посвідчення. При одержанні неправомірної вигоди від чергового «клієнта», службовця було викрито правоохоронцями.
Тоді було відкрито кримінальне провадження і його дії кваліфіковано за ч.2 ст. 369-2 КК України – зловживання впливом, за кваліфікуючими ознаками: одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженої на виконання функцій держави. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, із спеціальною конфіскацією.



Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...