Прокуратура Закарпаття всебічно розслідує обставин трагічного ДТП за участі судді Амаровича

січня 30 / 2015
Прокуратура Закарпаття всебічно розслідує обставин трагічного ДТП за участі судді Амаровича
Прокуратурою області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом ДТП за участіголови Перечинського районного суду Віктора Амаровича за ч. 2 ст. 286 КК України.
Нагадуємо, що внаслідок цієї трагічної дорожньо-транспортної пригоди загинув молодий чоловік – водій автомобіля ВАЗ-2107.

У ході досудового розслідування у данному кримінальному провадженні в період з 9 липня 2014 по 29 січня 2015 року проведено понад сто слідчих та процесуальних дій, зокрема, проведені огляди місця подій та транспортних засобів, допитано ряд свідків та потерпілих, проведено слідчі експерименти, призначено близько 20 експертиз, а саме: судово-медичні, трасологічні та авто-технічніекспертизи.
На даний час тривають металографічна та комісійна судово-медична експертизи. Для встановлення можливої швидкості руху автомобіля по виявлених на ньому пошкодженнях проводиться комплексна авто технічна експертиза.
Крім того, для забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розслідування призначено комплексну авто-технічну експертизу з метою встановлення за рахунок пошкоджень можливої швидкості рухуавтомобіля, яка наразі проводиться.
За результатами проведення усіх вказаних експертиз буде прийняте кінцеве рішення у кримінальному провадженні.
Наголошуємо, що прокуратурою області вживаються усі необхідні заходи для повного, всебічного та об`єктивного дослідження всіх обставин данного кримінального правопорушення, аби винна особа понесла визначену законом відповідальність.
Крім того, інформуємо, що згідно ст. 481 КПК України письмове повідомлення про підозру професійному судді здійснюється Генеральним прокурором України або його заступниками.
Згідно ст. 482 КПК України затримання судді або обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чи домашнього арешту до ухвалення обвинувального вироку судом не може бути здійснено без згоди Верховної Ради України.
У відповідності до ст. 154 КПК України питання про відсторонення від посади судді здійснюється Вищою кваліфікаційною комісією суддів України на підставі вмотивованого клопотання Генерального прокурора України після повідомлення особи про підозру.
Інформуємо, що хід досудового розслідування даного кримінального провадження контролюється Генеральною прокуратурою України, стан якого буде заслухано в лютому цього року.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар