Списки закарпатських ухильників від мобілізації передадуть міліції до 3 березня

січня 30 / 2015
Списки закарпатських ухильників від мобілізації передадуть міліції до 3 березня

У березні за військових «ухилянтів» візьметься закарпатська міліція. Військкомати повинні до 3 березня передати міліції реєстри ухильників від мобілізації. Про це заявили у Генштабі Збройних сил України.

"Районні військові комісаріати отримали відповідне завдання зі створення реєстрів ухильників, які вони повинні до 3 березня передати в районні, міські відділення міліції, які відповідно до законодавства здійснюватимуть розшук, затримання, доставку в законному порядку у військові комісаріати громадян, які ухиляються від виконання військового боргу", - розповів заступник начальника мобілізаційного відділу мобілізаційного управління ГУ оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ Олександр Правдивець.
Наразі, за його словами, вже завершено перший етап мобілізації - оповіщення про прибуття у військкомати, поки що план виконується, передає ТСН. Нагадаємо, з 20 січня по всій Україні розпочалася чергова хвиля мобілізації.
Як повідомляв Uzhgorod.net.ua, аналізуючи виконання завдань військового комісаріату під час четвертої хвилі мобілізації обласний військовий комісар Іван Васильцюн відзначив, що із 1110 чоловік, яким було вручено повістки, до військкоматів області звернулось тільки 450. З них вже пройшли лікарську комісію 207 чоловік і визнані придатними для служби 149. Ще 184 чоловіки зараз проходять додаткові медичні обстеження в лікарнях.
Нагадаємо, найгірші показники з мобілізації - по Закарпатській області, з території якої за останні 2 тижні виїхало за кордон майже 15 тисяч осіб.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар