Антикорупційну нараду провели на Виноградівщині

січня 08 / 2015
Антикорупційну нараду провели на Виноградівщині

Питання виконання районної Програми запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки розглянуто на нараді під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі. У нараді взяли участь в.о. керівника апарату райдержадміністрації Юрій Продан, головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату Ігор Вантюх, державний адміністратор, керівник центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Адальберт Сверенко.
- Для реалізації вищезазначеної Програми, структурними підрозділами райдержадміністрації розроблені заходи щодо запобігання і протидії корупції та затверджені кодекси поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування. Хід виконання заходів направлених на запобігання і протидії корупції у структурних підрозділах райдержадміністрації розглядалися протягом 2014 року на нарадах під керівництвом державної адміністрації та засіданнях колегії райдержадміністрації, за результатами яких прийняті відповідні рішення та видані доручення, - інформував Ігор Вантюх.
Адальберт Сверенко доповів про виконання заходів із запобігання і протидії корупції у центрі надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.
Т.в.о. голови районної державної адміністрації наголосила на неухильності дотримання законодавства України, створення таких умов роботи – щоб запобігти та протидіяти корупційним проявам. Зокрема, Юдіта Петеі акцентувала увагу на роботі центру надання адміністративних послуг, який створено для забезпечення зручних умови для отримання адміністративних послуг споживачами, спрощення процедури вирішення справ і зменшення ризиків корупції.
За результатами наради дано конкретні доручення з питань протидії та запобіганню корупції у центрі надання адміністративних послуг.

Виноградівська РДА
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...