Рік без кари: у Мукачеві водійка, яка збила чоловіка на «зебрі», досі на волі та за кермом (РОЗСЛІДУВАННЯ)

березня 20 / 2026

Смерть на пішохідному переході, понад рік слідства і жодного вироку. Донька загиблого мукачівця Михайла Рахунека звернулася до редакції «Громади Закарпаття» з відчаєм: жінка, яка, за словами очевидців, скоїла фатальну ДТП, не визнає провини та продовжує спокійно керувати авто. Чому резонансна справа «застрягла» в кабінетах — читайте у нашому матеріалі.


​Трагедія сталася ще 18 жовтня 2024 року в самому центрі Мукачева. Близько 8-ї ранку Михайло Йосипович Рахунек переходив дорогу по пішохідному переходу, де його збив автомобіль. Від отриманих травм чоловік пізніше помер у лікарні.

​🚗 Хто був за кермом?

​За даними родини загиблого, автомобілем Fiat керувала Мирослава Дроздецька. Попри те, що подія відбулася на «зебрі» — місці, де пішохід має абсолютний пріоритет — за рік і кілька місяців підозрювана не понесла відповідальності.

​Наталія Рахунек, донька загиблого, зазначає:

​«Людина, яка забрала життя мого батька, досі не визнала провини. Більше того, вона продовжує їздити тими ж вулицями міста, ніби нічого не сталося. Ми боїмося, що справу просто намагаються "спустити на гальмах"».

​❓ Чому слідство «тупцює» на місці?

​Рідні Михайла Рахунека вбачають у затягуванні справи ознаки корупції або професійної халатності. За цей час було проведено численні експертизи, проте фінальної крапки та передачі справи до суду з обвинувальним актом досі не відбулося.

​Редакція «Громади Закарпаття» бере справу під контроль

​Ми публікуємо цю історію, щоб надати їй максимального розголосу. Коли закон мовчить, має говорити громада. Ми готуємо офіційні запити до правоохоронних органів, аби з’ясувати:

​На якому етапі перебуває кримінальне провадження?
​Чому водійці досі не обрано запобіжний захід у вигляді заборони керування авто?
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар