Поліція оприлюднила інформацію щодо ліквідації каналу контрабандних наркотиків (відео)

грудня 24 / 2025


Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну. З незаконного обігу вилучили майже 4 кілограми психотропної речовини орієнтовною вартістю понад 9 мільйонів гривень.

Затримання відбулося у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», коли група контрабандистів намагалася ввезти в Україну чергову партію наркотиків.
За даними слідства, особливо небезпечний наркотик постачали з-за кордону транзитом через країни Європейського Союзу. Далі його доставляли до Мукачева, де фасували та збували оптовими партіями дрібним розповсюджувачам як у Закарпатській області, так і в інших регіонах України.

Підозрювані — мешканці Мукачівського району: 37-річна жінка та 42-річний підприємець у сфері вантажних перевезень, який використовував свою діяльність як прикриття для контрабандних схем.

ВІДЕО ТУТ ▶️

У поліції наголошують: це не поодинокий випадок, а результат системної роботи з протидії наркоторгівлі.

Протягом року правоохоронці викрили низку організованих наркогруп, зокрема:
- березень — у Мукачівському районі знешкодили злочинну організацію з 9 осіб, яка забезпечувала область метамфетаміном і мефедроном (вилучено на 1,5 млн грн);

- червень — заблокували канал контрабанди психотропів у пункті пропуску «Тиса», вилучили 2,5 тис. пігулок;

- липень — затримали «курʼєра», який розсилав наркотики логістичними компаніями по Україні (вилучено майже 1 кг);

- жовтень — припинено діяльність угруповання з 12 осіб на Мукачівщині, вилучено майже 1 кг метамфетаміну на 1,5 млн грн.

Затримання проводили на всіх рівнях наркообігу — від оптових постачальників до дрібних розповсюджувачів.
Поліція підкреслює, що послідовно працює над тим, аби Закарпаття не стало транзитним коридором для наркобізнесу, та дякує всім підрозділам, залученим до спецоперацій.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар