На Рахівщині поліція затримала зловмисника на переправі через кордон військовозобовʼязаного чоловіка

травня 25 / 2024


📍На Рахівщині поліція затримала зловмисника на переправі через кордон військовозобовʼязаного чоловіка

Співробітники Рахівського районного відділу поліції отримали оперативну інформацію про причетність жителя району до переправлення через кордон військовозобовʼязаних чоловіків. Для припинення функціонування «каналу» правоохоронці провели ряд заходів.

В результаті, сьогодні вночі співробітники поліції затримали 24-річного жителя селища Великий Бичків, коли він саме намагався переправити до Румунії військовозобов’язаного чоловіка. Маршрут незаконної втечі пролягав поза офіційними пунктами пропуску, через річку Тиса.

За 4500 доларів з особи зловмисник проводив детальний інструктаж та забезпечував своїх клієнтів велосипедом, яким чоловіки добиралися до місця перетину кордону.

З місця події слідчі вилучили 4500 доларів США, два мобільні телефони та два велосипеди, на яких чоловіки прямували до лінії кордону.

Переправника поліцейські затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому інкримінують ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів.

ВІДЕО ТУТ ▶️ У справі триває розслідування.

Заходи з викриття проводили у співпраці зі співробітниками ДПСУ, за процесуального керівництва окружної прокуратури.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар