Складний виклик на Закарпатті: до пацієнта у гірській місцевості добиралися медики

січня 21 / 2024

‼️Кожен виклик на 📲«103» до пацієнта у 🗻 гірській місцевості – задача із розряду «з багатьма невідомими». Через погодні умови, погані дороги (а подекуди і взагалі їх відсутність) нашим бригадам доводиться пішки у багнюці чи снігових заметах долати кілометри лісами та горами. Там, де не може проїхати 🚑 медичне авто – викликаємо на допомогу 🚒рятувальників з ДСНС. Але сьогодні, під час виклику у с. Дубове, що на Тячівщині , через ожеледицю та снігові замети техніка рятувальників теж виявилася безсила…
«Коли пообіді надійшло повідомлення про 40-річну жінку із с. Дубове зі скаргами на біль у животі, то виїхали миттєво. Ймовірні десятки причин таких скарг, серед яких можуть бути і життєзагрожуючи, - розповідає фельдшер бригади № 1403 Андрій ОБРИСЬКИЙ».
🛖🗻Будинок, де мешкає пацієнтка, знаходиться високо в горах і🚑 медичне авто через ожеледицю та відсутність дороги проїхати не могло. На жаль, і 🚒техніка рятувальників теж не спромоглася здолати бездоріжжя.
«Тоді я і водій нашої бригади Василь БРАЙ, взяли ноші, сумку з медикаментами, дефібрилятор і разом з рятувальниками пішки попрямували вверх до пацієнтки… Дуже вдячний фахівцям ДСНС , що радо відгукнулись на наше прохання допомогти. Адже потім пацієнтку довелось нести на ношах більше ніж 5 км, і без їхньої допомоги нам було б дуже важко - розповідає Андрій ОБРИСЬКИЙ».
✅Як не намагались швидко йти, але 5-6 км вверх у гору зайняло біля двох годин. На щастя, пацієнтка перебувала при свідомості і фельдшер постійно з нею спілкувався по телефону… З’ясувалося, що жінка вже декілька разів була оперована, мала ускладнений анамнез і за попередніми ознаками відбулося загострення старої хвороби.
✅Після огляду, надання першої допомоги та знеболення пацієнтку поклали на ноші і транспортували вниз до 🚑машини «швидкої», а відтак – до 🏥Тячівської районної лікарні, де на неї вже чекали медики.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар