Троє подорожніх намагалися виїхати за фейковими документами

січня 16 / 2024
ТРОЄ ПОДОРОЖНІХ НАМАГАЛИСЯ ВИЇХАТИ ЗА ФЕЙКОВИМИ ДОКУМЕНТАМИ

За минулу добу прикордонники Чопського загону виявили ще три спроби виїзду за підробленими документами. Один з чоловіків прямував легковиком до Словаччини, двоє інших – на потягом до Угорщини.

🟢Зокрема, у пункті пропуску «Ужгород» 35-річний киянин надав на контроль документи про виїзд у службове відрядження. У ході перевірки прикордонний наряд помітив ознаки їх підробки. До того ж, у ході взаємодії з місцевим РТЦК не було підтверджено факт бронювання особи підприємством, документ про що вона також надала правоохоронцям.

🟢У пункті пропуску «Чоп (Дружба») прикордонники відмовили у пропуску двом чоловікам, які надали їм довідки ВЛК та тимчасові посвідчення військовозобов’язаного з ознаками підробки. Окрім того, обидва чоловіки не орієнтувалися у порядку їх отримання.

У всіх випадках місце події викликали співробітників Нацполіції. На адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції направили повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачених ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар