В Закарпатті зростає кількість працівників освіти засуджених по кримінальних статях

січня 13 / 2024

Суди Закарпаття, продовжують виносити вироки працівникам освіти передбачених ч. 5 ст. 27- ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358, КК України. Мова йде про кримінальні правопорушення проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та кримінальні правопорушення проти журналістів; Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

Справи стосуються фальшивих свідоцтва про вакцинацію/профілактику від COVID-19 , які за звичай працівники освіти замовляли через соціальні мережі.

Таких справ особливо багато в Тячівському районі з останніх вироків вчительку початкових класів Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівської міської ради Берегівського району оштрафували на 1700 гривень, а кочегара тієї ж школи 4250 гривень також в цій школі винесено вироки, ще деільком працівникам.

Цікаво, що відбувшись штрафами у працівників в особових справах буде фігурувати судимість, що може в наступному поламати їх кар’єру.

Повідомляє - https://transcarpathia.news/
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар