Закарпатські митники обірвали наркотичну нірвану на кордоні

січня 06 / 2024


Сьогодні (06.01.) на митному посту «Ужгород-автомобільний», що на кордоні зі Словаччиною, посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці виявили марихуану, якої громадянка України намагалася позбутися одразу ж у зоні митного контролю.
Пасажирка прямувала з України до Євросоюзу о 4 годині ранку в автомобілі під керуванням гр.Словаччини. Коли побачила, що до транспортного засобу наближаються митники з прикордонниками, жінка, схоже, злякалась відповідальності і викинула через пасажирське вікно рукавицю. В ній, як з’ясувалося, знаходився зіп-пакет з речовиною зелено-коричневого кольору, наркотичним засобом канабісом, орієнтовною вагою 35 грам. У своєму поясненні українка визнала, що в зіп-пакеті знаходиться наркотичний засіб марихуана, яку вона зберігала для власного вживання.
Після ретельної перевірки особистих речей у співвітчизниці виявлено ще й скляний предмет для вживання даного наркотичного засобу.
За даним фактом Закарпатська митниця направила повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за статтями 307 і 309 КК України.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар