Впродовж минулої доби прикордонники Чопського загону затримали 16 громадян

грудня 27 / 2023


16 ПРАВОПОРУШНИКІВ ЗУПИНИЛИ ПОБЛИЗУ КОРДОНУ ЗІ СЛОВАЧЧИНОЮ

Впродовж минулої доби прикордонники Чопського загону затримали 16 громадян України, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон. Тринадцятеро з них прямували двома групами, інші троє йшли по одному.

Одну із груп затримали на околиці населеного пункту Дубриничі Ужгородського району. Правоохоронці зупинили легковий автомобіль української реєстрації, який прямував у бік Словаччини, за інформацією оперативних співробітників загону. У ньому перебували вісім чоловіків призовного віку, які виявилися жителями Закарпаття. Прикордонники встановили, що водій легковика погодився за грошову винагороду доставити до кордону своїх односельчан і сприяти у їх переправленні на територію Словаччини. Під час затримання він намагався втекти, однак військовослужбовці його зупинили.

Іншу групу, до складу якої входили четверо закарпатців, зупинили на ділянці відповідальності відділення «Паладь Комарівці». Затримати порушників вдалося також завдяки випереджувальній інформації оперативників. У вказаний ними район вислали додаткові наряди, які виявили групу чоловіків за кількасот метрів від держрубежу.

Ще трьох правопорушників затримали у ході здійснення перевірочних заходів прикордонні наряди на ділянці відповідальності відділів «Ужгород» та «Новоселиця». Одна особа визнала намір дістатися Словаччини поза пунктами пропуску, двоє інших перебували у прикордонні без документів, що посвідчують особу.

Чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон, затримали в адміністративному порядку. Їх притягнули до адміністративної відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

У діях переправника вбачають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Відповідне повідомлення надіслано на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар