Колишню начальницю поштового відділення на Рахівщині засудили до понад 3 років ув’язнення за незаконне заволодіння грошима

листопада 24 / 2023

За доводами прокурора Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури колишню очільницю одного з відділень поштового зв’язку на Рахівщині засуджено до 3 років 1 місяця позбавлення волі за заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).
Водночас суд призначив жінці і додаткове покарання, позбавивши права протягом двох років обіймати посади, пов’язані з адміністративно-управлінськими функціями у сфері поштового зв’язку.
Прокуратура довела, що обвинувачена неправомірно заволоділа грошовими коштами в розмірі понад 73 тис. грн, які знаходилися в касі відділення. Такі факти задокументовано в період з червня по жовтень 2020 року.
Відомо, що жінка систематично брала різні суми готівки та використовувала для власних потреб. Нестачу грошей виявила комісія під час перевірки поштового відділення та повідомила про цей факт правоохоронцям. Після проведення службового розслідування особу звільнили.
Під час роботи закарпатка вдавалася і до підроблення документів задля неправомірного привласнення коштів. Вона відмовляла пенсіонерам у видачі пенсії нібито через нестачу грошей у відділенні. Натомість кошти забирала собі, а в офіційні документи вносила неправдиві дані про отримання цих виплат місцевими жителями. За це минулого місяця Рахівський районний суд вже виніс жінці вирок.
Судове рішення можна оскаржити в апеляції потягом 30 днів з моменту його проголошення.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар