В автобусі, який прямував з Чехії, прикордонники виявили партію гаджетів на понад 10 мільйонів гривень

жовтня 13 / 2023

«Оптову» партію новеньких телефонів Apple і Xiaomi, а також планшетів Redmi виявили в пункті пропуску «Ужгород».

Протиправні плани ділків зірвали прикордонники Чопського загону на кордоні зі Словаччиною. Дороговартісні ґаджети, приховані в автобусі, допомогла виявити скануюча система «Rapiscan».

За кермом рейсового автобуса української реєстрації, який прямував з Чехії в Україну, знаходився наш співвітчизник.
Спільна прикордонно-митна оглядова група виявила спеціально обладнані схованки з технікою в задній частині автобуса. Крім того, телефони були заховані й під сидіннями пасажирів та навіть у вбиральні під обшивкою.
Усього зі сховків дістали 541 мобільний телефон відомих виробників Apple і Xiaomi, а також 20 планшетів Redmi. Серед них, зокрема, були новинки – 233 IPhone 15 Pro, а також 47 айфонів 13 моделі.

Виявлену техніку вилучили співробітники митниці. Попередньо сума оцінки прихованого від контролю товару складає понад 10 мільйонів гривень.

За даним фактом оперативні співробітники Чопського прикордонного загону на адресу ТУ БЕБ в Закарпатській області направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212 ККУ «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)».
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар