На Рахівщині поліція задокументувала злочин у сфері довкілля: вилучено вантажівку з нелегальною лісопродукцією

жовтня 13 / 2023

Співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області продовжують заходи з виявлення та припинення злочинів, скоєних проти довкілля.
Так, вчора ввечері у селі Ділове Рахівського району було зупинено для перевірки вантажний транспортний засіб марки «КАМАЗ», який перевозив деревину.
Водій надав правоохоронцям товаро-транспортну накладну, в якій було зазначено, що він перевозить 20 кубометрів деревини породи «Ялина» на замовлення приватного підприємця.
Під час огляду поліцейські виявили явні розбіжності між фактичними даними та тими, що вказані у документації: загальна кількість та клас якості були явно заниженими.
Для документування на місце події було викликано слідчно-оперативну групу Рахівського районного відділу поліції, співробітники якої вилучили транспортний засіб разом із вантажем.
За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань із правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України, тобто незаконне перевезення чи збут лісу. Наразі працівники поліції готують клопотання до суду з приводу накладення арешту на нелегальну деревину та встановлюють її походження.
Слідство у справі триває.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар