Резонансне “збройне” затримання на Закарпатті (ВІДЕО)

жовтня 10 / 2023
Резонансне “збройне” затримання на Закарпатті (ВІДЕО)

Патрульна поліція Закарпатської області розповіла про резонансне затримання водія та авто, яке мало місце 27 вересня 2023 року і опублікувала відповідне відео.

Як йдеться у повідомленні, на трасі М-06, між містами Ужгород та Мукачево, патрульні виявили авто Toyota, яке перебувало в орієнтуванні. Охоронці порядку одразу розпочали переслідування.

На вимогу поліцейських про зупинку водій авто не реагував, тому його намагалися зупинити шляхом блокування автомобіля, під час якого втікач пошкодив 3 авто, одне із них службове. Своїми діями керманич наражав на небезпеку не тільки патрульних, а й інших учасників дорожнього руху.

Відповідно до ситуації, на підставі ст. 46 Закону України “Про Національну поліцію” охоронці порядку застосували табельну вогнепальну зброю для зупинки автомобіля шляхом його пошкодження. Після цього водій зупинився, патрульні затримали його.

Унаслідок застосування зброї ніхто не постраждав.

На місце події одразу викликали слідчо-оперативну, адже в діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар