Житель Берегівщини, що пропонував військовозобов’язаному незаконний перетин кордону за $2500, постане перед судом

вересня 22 / 2023

Прокурор Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури направив на розгляд суду обвинувальний акт щодо мешканця смт. Вилок за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

У ході слідства встановлено, що закарпатець планував переправити до Угорщини чоловіка, якому заборонено під час війни виїжджати з України, адже він підлягає призову на військову службу. Протиправну діяльність вів спільно з товаришем, який наразі перебуває у розшуку.

Після одержання завдатку чоловіки надали «клієнту» інформацію про час і місце початку маршруту. Згодом повинні були детальніше розповісти про подальший рух. Наприкінці березня цього року обвинувачений одержав 2500 доларів США як загальну оплату за свої послуги.

Тоді протиправну діяльність було викрито спільно прокурорами Берегівської та Ужгородської окружних прокуратур.

Розслідування злочину здійснювали слідчі поліції Берегівщини за оперативного супроводу 4 відділу 6 управління Департаменту військової контррозвідки СБУ, Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ та Мукачівського прикордонного загону.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар