Патрульні виявили 3-річну дівчинку, яка тривалий час самотужки гуляла проїзною частиною дороги

вересня 20 / 2023


Учора, близько опівдня, на службовий планшет патрульних надійшов виклик про неналежне виконання батьківських обов’язків в Ужгороді.

Прибувши за вказаною адресою, поліцейські виявили авто Mercedes, яке було припарковане із порушенням ПДР. Крім того, поруч із автомобілем, бігала проїзною частиною дороги 3-річна дівчинка, яка була у неохайному вигляді.

Поспілкувавшись із малечею, охоронці порядку з’ясували, що її мати пішла у своїх справах та залишила її в машині.
Невдовзі до машини підійшли мати дитини та її брат, які повідомили, що вони вийшли у банк тільки на декілька хвилин.
Під час розгляду справи, брат матері неодноразово пропонував неправомірну вигоду, а згодом намагався надати інспектору купюру номіналом у 1000 гривень, аби уникнути відповідальності за порушення.

На порушників склали ряд адміністративних матеріалів, а саме: за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та за ч.1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) КУпАП.
Крім того, на місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу через надання хабаря, адже в діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) ККУ.Категорія : Кримінал


Залишити Коментар