До 3 років ув’язнення засудили мешканця Тячівського району, який ухилився від призову на військову службу

вересня 19 / 2023

За публічного обвинувачення прокурора Тячівської окружної прокуратури мешканця смт. Тересва засуджено до 3 років позбавлення волі за ухилення від призову на військову службу (ст. 336 КК України).
У ході судового розгляду підтверджено те, що чоловік умисно намагався уникнути призову до лав ЗСУ під час мобілізації. У вересні 2022 року він пройшов військово-лікарську комісію та був визнаний придатним до військової служби. У подальшому отримав мобілізаційне розпорядження та у визначений час до територіального центру комплектування та соціальної підтримки не з’явився.
Як пояснив сам обвинувачений перед судом, такі дії вчинив через страх за своє життя та певні сімейні обставини. При цьому вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні визнав повністю.
Наразі триває строк на оскарження вироку в апеляційному порядку.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар