Держекоінспекція Закарпаття виявила чергові мільйонні збитки у парку на Виноградівщині

серпня 28 / 2023
Держекоінспекція Закарпаття виявила чергові мільйонні збитки у парку на Виноградівщині
У результаті проведення заходів щодо запобігання правопорушень природоохоронного законодавства та за інформацією одного з районних депутатів працівники Державної екологічної інспекції у Закарпатській області провели обстеження у регіонально-ландшафтного парку поблизу с Вилок у межах Вилоцької селищної ради поблизу одного з населених пунктів, де виявили 62 пні від незаконно зрубаних дерев, зафіксувавши їх кількість та діаметри, які хтось зрубав незаконно, не маючи відповідних лімітів та дозволів на використання ресурсу.
На місце події виявлення порушення працівники Держекоінспекції викликали слідчо-оперативну групу працівників поліції, які за даним фактом повинні внести відомості в ЄРДР та провести розслідування.
Як повідомив начальник Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Михайло Банк, за фактом незаконної рубки нараховано збитки у розмірі понад 3 мільйони гривень.
Матеріали направлені у правоохоронні органи для подальшого реагування.
Згідно ст. 13 Конституції України нагадуємо, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу виключної (морської) економічної зони є власністю Українського народу.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
Державна екологічна інспекція України
«ТСК Нацресурс» тимчасова слідча комісія МДО
Закарпатська обласна прокуратура
Поліція Закарпатської області
Виноградівська РДА
Tiszaújlaki kistérség Ma és Holnap! / Вилоцька громада Сьогодні і Завтра!
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар