7 років за спробу незаконно переправити групу військовозобов’язаних до Румунії – на Закарпатті засуджено місцевого жителя

травня 10 / 2023


За доводами прокурора Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури мешканця с. Середнє Водяне засуджено до 7 років ув’язнення за незаконне переправлення групи військовозобов’язаних чоловіків через кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). Водночас ухвалено рішення щодо конфіскації усього належного йому майна та позбавлення особи права керувати транспортними засобами на 1 рік.

У судовому засіданні прокурор довів, що закарпатець на початку серпня минулого року погодився сприяти незаконному переправленню до Румунії чотирьох чоловіків, які таким чином хотіли уникнути призову на військову службу. Обвинувачений на автомобілі «Chevrolet Aveo» доставив «ухилянтів» у с. Луг, дорогою до якого одержав 300 доларів США як частину оплати за свої послуги. Опісля, за порадами чоловіка, група мала рухатися в обхід офіційних пунктів пропуску через р. Тиса.

Невдовзі після початку маршруту порушників виявили прикордонники. У подальшому чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності.

Наразі вступ вироку в законну силу очікується. Після цього, згідно з рішенням суду, отримані обвинуваченим за незаконне переправлення кошти конфіскують у дохід держави.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар