На Закарпатті СБУ викрила черговий канал переправлення за кордон потенційних призовників

січня 05 / 2023
На Закарпатті СБУ викрила черговий канал переправлення за кордон потенційних призовників.

Цього разу протиправну схему налагодив інспектор прикордонної служби – начальник одного з підрозділів. За різні суми хабарів він «гарантував» чоловікам призовного віку безперешкодний перетин державного кордону в напрямку ЄС. Для цього посадовець надавав їм інформацію про час та місце розташування прикордонних нарядів на ділянці «зеленого» кордону поза пунктами пропуску.

В середньому, вартість такої послуги чоловік оцінив в 1,5 тисячі доларів з одного «ухилянта».

У межах кримінального провадження правоохоронці затримали організатора схеми під час отримання ним неправомірної вигоди в розмірі майже 5 тисяч доларів.

Вирішується питання стосовно оголошення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Викриття злочину здійснювалося спільно з Держприкордонслужбою, Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар