На кордоні зі Словаччиною затримали дві групи нелекалів (фото)

листопада 25 / 2022Сьогодні вночі військовослужбовці Чопського загону завадили протиправним задумам чотирьох українців, які мали намір поза пунктами пропуску дістатися Словаччини.

Обидві спроби незаконного перетину кордону сталися одночасно. Одну з груп, двох чоловіків призовного віку з Волині, затримали прикордонники відділу «Ужгород». Правопорушники намагалися сховатися від наряду у кущах за сотню метрів до держрубежу, однак перехитрити правоохоронців їм не вдалося. Їх виявили, затримали і доставили у прикордонний підрозділ.

Ще двох правопорушників, жителів Київської області, затримали військовослужбовці відділення «Гута». Двоє друзів вирішили горами пробиратися до Словаччини, аби знайти там кращі умови для життя. Оскільки вони обрали незаконний спосіб перетину кордону, на заваді їх планам стали прикордонники. Аби зупинити правопорушників, останнім довелося застосувати службового собаку.

Тепер і киянам, і волинянам доведеться відповідати за незаконні дії перед судом. Після з’ясування усіх обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар