На Закарпатті прикордонники зруйнували хитрий план псевдоволонтера

листопада 24 / 2022


Учора вдень прикордонники пункту пропуску «Ужгород» викрили на підробці документів громадянина України, який намагався у незаконний спосіб виїхати з території нашої держави до Словаччини.

32-річний киянин прямував на вибуття з України рейсовим автобусом «Мукачево-Кошице». Як підставу для виїзду за кордон під час правового режиму воєнного стану чоловік надав на контроль пакет документів волонтера громадської організації. Він стверджував, що прямує до Словаччини з гуманітарною місією.

Однак, у ході перевірки документів у прикордонного наряду виникли сумніви щодо їх дійсності. До того ж, правоохоронці становили, що транспортний засіб, яким начебто мали здійснювати перевезення гуманітарного вантажу, знаходиться на території України та жодного разу не виїжджав за її межі.
Врешті, псевдоволонтер зізнався, що купив фальшивки у знайомого за 5000 доларів США.

За фактом виявлення ознак правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники проінформували співробітників Національної поліції. Киянинові відмовили у пропуску через кордон. Натомість, йому довелося виїхати до відділку поліції у супроводі співробітників слідчо-оперативної групи НПУ.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар