На кордоні з Словаччиною ухилянта зловили на підробці та хабарі

листопада 01 / 2022


Учора ввечері прикордонники Чопського загону викрили громадянина України на спробі перетину державного кордону у незаконний спосіб.

36-річний житель міста Дніпро прямував пішки на вибуття з України через пункт пропуску «Малий Березний». Як підставу для перетину держрубежу у період воєнного стану він разом з паспортом надав на контроль три свідоцтва про народження дітей.

Однак, під час перевірки документів прикордонники встановили, що усі три свідоцтва містять ознаки підробки. У ході опитування чоловік зізнався, що придбав їх за 1500 доларів США, аби уникнути мобілізації. Звісно, у перетині кордону йому було відмовлено та попереджено, що він вчинив кримінальне правопорушення.

Тоді наш співвітчизник вдався до «альтернативної» спроби вирішення питання. Аби правоохоронці закрили очі на відсутність правових підстав для виїзду за кордон та підробку документів, він запропонував їм хабар у розмірі 1881 долар США.

Прикордонники від такої пропозиції відмовилися та проінформували про випадок співробітників Нацполіції. Тепер відчайдухові доведеться відповідати перед законом одразу за три кримінальні правопорушення: за ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» та ст. 336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією».

Грошові кошти були вилучені слідчо-оперативною групою Нацполіції протоколом огляду місця події. Хабародавцеві відмовили у виїзді за кордон. Він вибув з пункту пропуску у супроводі співробітників Національної поліції.

Категорія : Кримінал


Залишити Коментар