Закарпатець систематично гвалтував двох своїх неповнолітніх дочок

вересня 29 / 2022


27 вересня, у одному з районів Закарпатської області до поліції звернулася малолітня дівчинка.
12-річна дитина повідомила поліцейським, що її батько систематично, проти її волі, вступає з нею у статеві зносини. Тобто, чоловік гвалтував своїх дочок.

Малолітню дівчинку передали ювенальним поліцейським, які подбали про неї. В той час інші співробітники поліції розшукали чоловіка, на якого вказувала дитина. З’ясувалося, що протягом останніх років він самостійно виховує двох дітей – 12-ти та 15-ти річних дівчаток.

Правоохоронці провели всі необхідні першочергові слідчі дії, за результатами яких отримали докази, що підтверджують слова малолітньої заявниці. Наразі встановлено, що зловмисник причетний до зґвалтування обох своїх дочок, – йдеться в повідомленні.

Поліцейські одразу ж затримали підозрюваного у порядку статті 208 КПК України, зараз він перебуває у ізоляторі тимчасового тримання.

Його дії слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції цієї статті затриманому загрожує до 15 років ув’язнення.


Зловмиснику буде повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину, після чого слідчий звертатиметься до суду з клопотанням про безальтернативне тримання фігуранта під вартою.

“Обоє дітей зараз знаходяться у безпечному для їхнього життя та здоров’я місці. Досудове розслідування у цій справі триває”, – запевнили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар