Тримання під вартою із заставою – запобіжний захід жителю Берегівщини, якого підозрюють у сприянні військовозобов’язаному у незаконному перетині кордону

вересня 27 / 2022

Тримання під вартою із заставою – запобіжний захід жителю Берегівщини, якого підозрюють у сприянні військовозобов’язаному у незаконному перетині кордону
🟡

За доводами прокурора Берегівської окружної прокуратури жителя району взято під варту з можливістю внесення 165 тис. грн застави за підозрою у незаконному переправлення осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Слідством встановлено, що підозрюваний сприяв 21-річному чоловіку в незаконному перетині кордону з Угорщиною. Будучи жителем с. Гуняді Берегівського району, чоловік орієнтувався у прикордонній місцевості та мав провести «ухилянта» безпосередньо до лінії держрубежу на околицях вказаного населеного пункту. Вартість послуг із незаконного перетину становила 5000 доларів США, які мали розподілити між усіма учасниками схеми з організації незаконного переправлення. Наразі інших осіб, які можуть бути причетними до злочину, встановлюють.

Спробу протиправного перетину кордону було припинено спільно зі співробітниками Мукачівського прикордонного загону та відділу міграційної поліції ГУНП Закарпаття. Подальше досудове розслідування здійснюють слідчі Берегівського райвідділу поліції за процесуального керівництва Берегівської окружної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

.com/zak_prokuratura
◾️Twitter - https://twitter.com/zakprokuratura
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар