Закарпатець жорстоко вбив двох жінок

вересня 20 / 2022

Жителя Берегівщини засуджено до 15 років позбавлення волі за вбивство двох осіб та крадіжку (ч. 1 ст. 115, п. 13 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 185 КК України).

У судовому засіданні прокурор довів причетність чоловіка до вбивства місцевої мешканки у липні 2018 року. Жінка просто йшла вулицею, коли чоловік накинувся на неї та завдав кілька ударів металевим гострим предметом по тілу.

Після отриманих поранень вона змогла пройти ще близько 400 м, після чого впала й померла на місці. Як пояснив сам обвинувачений, до цього він бачив потерпілу в місті. Того ж дня між ними почалася суперечка і таким чином він відповів на образи в його бік.Вже в листопаді того ж року берегівчанин, перебуваючи на місцевому ринку, викрав сумку однієї з продавчинь із грошима та особистими речами. А ще за місяць вчинив повторне вбивство, цього разу – власної матері.

Перебуваючи під впливом наркотичних речовин, він завдав жінці 27 ножових поранень у різні частини тіла. На момент вчинення злочину у помешканні також перебував малолітній брат чоловіка.

"До вступу вироку в законну силу обвинувачений утримуватиметься під вартою", – наголосили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар