11-річна дівчинка із Закарпаття намагалася вчинити самогубство
«Синій кит» повернувся: у сусідній Словаччині через суїцидальну інтернет-гру ледь не загинула 11 річна дівчинка з Закарпаття
Дитина порізала собі руки ножицями, виконуючи прохання невідомого, який назвався Кірілом із росії.
Про це Голосу Карпат розповіла матір дівчинки та застерегла усіх інших батьків.
Як вдалося з‘ясувати кореспонденту ГОЛОСУ КАРПАТ, дитина гралася в інтернет ігри онлайн, створивши маленький чат із товаришами. Саме туди додався бот, який почав схиляти 11-річну дитину до самогубства.
Як розповіла ГОЛОСУ КАРПАТ матір дівчинки, кілька місяців тому вони із донькою переїхали з Ужгорода у Словаччину. Дитина добре адаптувалася, пішла у школу, поводилася гарно. Жодних нарікань на поведінку дитини не було. Втім, останніми днями дівчинка почала боятися лягати спати.
Як виявилося, її погрожував вбити невідомий, який назвався Кірілом. Дитина чекала поки мама засне, а потім, уночі, аби самій не заснути, грала у ті ж самі онлайн ігри зі своїми друзями з України та рідного Закарпаття, і, як виявилось, не тільки. У близьких друзів, до слова, дитина просила про допомогу, але не наважувалась розповісти у чому ж річ, бо боялася не тільки за своє життя.
Річ у тім, що дитина почала спілкуаватися онлайн із користувачем на ім’я "Кіріл", в якого, нібито, закохалася. Пізніше він розповів, що живе і родом з росії та запропонував перейти на спілкування у особисті повідмлення. Упевнившись, що дівчинка йому довіряє, останній почав просити її зробити певні вчинки, що несли шкоду її здоров’ю, при цьому, залякуючи дитину невідворотною смертю у разі невиконання "прохання".
Маленька ужгородка за кордоном тривалий час мовчала і приховувала усе від батьків і рідних. Проте, порізані руки приховати не змогла.
Матір дівчинки одразу забила на сполох та попередила про небезпеку всіх батьків, діти яких могли спілкуватися в цьому чаті.
Як виявилось, "Синій кит" - суїцидальна гра, змінив тактику і, перейменувавшись в "Красную сову", знову схиляє до самогубства дітей, додаючись навіть у невеличкі групи, створені для спілкування тими ж дітьми! у Телеграмі та Вайбері!
Відтак, батькам слід бути уважними і слідкувати за тим, що роблять їх діти у мережі!
До уваги читачів публікуємо зроблені після інциденту світлини переписки у згаданих чатах: Деталі тут