Інстаграм-блогерку із Закарпаття підозрюють у виправдовуванні збройної агресії росії

травня 15 / 2022

Уродженці Хуста заочно повідомлено про підозру у виготовленні та поширенні матеріалів із запереченням збройної агресії РФ проти України та окупації частини території нашої держави (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, наприкінці 2019 року закарпатка виїхала до москви, звідки систематично провадить підривну діяльність проти України.

Вона регулярно виступає в ефірах проросійських телеканалів, відкрито підтримуючи збройну агресію рф і представників окупаційних сил ворога та встановлених самопроголошених органів влади на тимчасово окупованих територіях.


"Для розповсюдження кремлівської пропаганди підозрювана створила близько десятка профілів у соціальних мережах. Там вона поширювала пости із дезінформацією, виправдовуючи дії російської армії та дискредитуючи ЗСУ", – повідомили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Зокрема, жінка називала війну "операцією з повного звільнення Донбасу", заперечувала присутність військових агресора у Чернігові, а відео із загиблими там цивільними мешканцями називала "черговою постановкою". Також пропагувала ідею незалежності псевдоутворень ДНР та ЛНР.

Як сталостверджує видання "PMG.ua", йдеться про знану інстаграм-блогерку.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар