52 тисячі гривень віддав українець на Закарпатті, за підроблене свідоцтво про смерть дружини

квітня 03 / 2022
52 тисячі гривень віддав українець на Закарпатті, за підроблене свідоцтво про смерть дружини

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон інформує:

52 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ВІДДАВ УКРАЇНЕЦЬ ЗА ПІДРОБЛЕНЕ СВІДОЦТВО ПРО СМЕРТЬ ДРУЖИНИ
Громадянина України, який намагався незаконно виїхати в Угорщину виявили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Лужанка».
Під час перетину кордону 38-річний українець на паспортний контроль також надав для перевірки свідоцтво про народження свого сина та свідоцтво про смерть своєї дружини. За результатами поглибленої перевірки прикордонники з’ясували, що свідоцтво про смерть жінки недійсне та повністю підроблене, а сама жінка жива та перебуває у Вінницькій області.
Беззаперечні докази змусили чоловіка зізнатися, що з метою ухилення від призову за мобілізацією, за яке передбачена відповідальність за ст. 336 ККУ, він скоїв злочин передбачений ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Зокрема українець повідомив, що з метою придбання фіктивного свідоцтва про смерть дружини, він скористався послугами ділків, які рекламували свою діяльність у телеграм-каналі.
За підроблений документ чоловік заплатив фальсифікаторам 52 тисячі гривень.
Наразі прикордонники вже направили повідомлення про виявлення ознак злочину за ст. 358 ККУ та 336 ККУ до компетентних органів. Тривають заходи по встановленню причетних до цих злочинів осіб.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар