За незаконний видобуток піщано-гравійної суміші зі збитками у 83,6 млн грн судитимуть службових осіб управлінь водного господарства

березня 15 / 2022

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти щодо службових осіб двох міжрайонних управлінь водного господарства –начальника, а також в.о. заступника начальника – за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За інформацією слідства, через свою халатність керівники не забезпечили належне дотримання природоохоронного законодавства, надавши місцевим підприємцям можливість виконувати роботи із нібито розчистки русел річок. До робіт їх допустили усупереч відсутності необхідних дозвільних документів. Насправді ж протягом кількох років вони незаконно видобували піщано-гравійну суміш, яку надалі реалізовували місцевому населенню.

Унаслідок протиправних дій державі завдано шкоду на 83,6 млн грн. Стосовно підприємців, яких обвинувачують у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення, вже триває судовий розгляд. А підготовчі судові засідання стосовно обвинувачених посадовців відбудуться вже найближчим часом.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу обласного Управління СБУ.

Зауважимо, що прокурори органів прокуратури Закарпатської області в повному обсязі продовжують працювати і виконувати свої конституційні обов’язки навіть у період воєнного стану. Ми продовжуємо системну роботу з притягнення до кримінальної відповідальності осіб, що підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень. Водночас посилено працюємо над оперативним виявленням і розкриттям злочинів, пов’язаних із війною у нашій державі.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар