50 ухилянтів затримали прикордонники на західних кордонах країни

березня 14 / 2022


Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордону інформує:


На західній ділянці кордону прикордонники впродовж останньої доби припинили 50 спроб незаконного перетину кордону чоловіками призовного віку.
38 ухилянтів намагались незаконно перетнути державну межу з Молдовою, Румунією та Угорщиною поза наявними пунктами пропуску по, так званій, «зеленій» ділянці кордону. Шістнадцятьох з них затримали прикордонники Чернівецького загону, чотирнадцятьох прикордонники Мукачівського загону, а прикордонники Чопського загону впіймали на своїй ділянці відповідальності вісьмох чоловіків.
П’ятеро чоловіків, обравши для перетину кордону наявні на Львівщині, Закарпатті та Волині пункти пропуску, спробували здійснити перетин кордону за підробленими довідками з військкоматів. Один українець намагався потрапити до сусідньої Угорщини за недійсним паспортом. Ще двоє збирались покинути країну під виглядом водіїв.
Четверо потенційних захисників спробували підкупити інспекторів чималими хабарями у розмірі від 3800 гривень до 5000 доларів. Загальна сума запропонованих грошових винагород склала 8550 доларів США та 12300 гривень.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар