На Закарпатті продовжують фальсифікувати COVID-документи (ФОТО)

січня 15 / 2022
На Закарпатті продовжують фальсифікувати COVID-документи (ФОТО)


Впродовж перших двох тижнів року дізнавачі та слідчі поліції Закарпаття відкрили 25 кримінальних проваджень щодо виготовлення та використання підробленої COVID-документації, повідомили про підозру в злочинах 11 особам та скерували до суду 5 справ.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Щоденна робота закарпатських поліцейських з контролю за дотриманням громадянами правил карантину триває. Поліцейські, які входять до складу спеціальних рейдових груп, перевіряють як осіб на самоізоляції, так і місця масового скупчення людей.

Під час таких заходів поліцейські перевіряють у осіб, які працюють у сфері обслуговування, наявність сертифікатів про вакцинацію або ж довідок про їх результати плр-тестування. У результаті таких перевірок поліцейські фіксують часті факти використання фальсифікованої COVID-документації. Випадки пред’явлення підроблених документів реєструються також і під час перетину кордонів громадянами. Окрім того, працівники поліції області викривають діяльність тих зловмисників, які виготовляють та реалізовують фальсифіковані сертифікати про вакцинацію чи довідки з результатами плр-тестів.

Із початку поточного року, тобто в період із 1 по 14 січня, дізнавачі та слідчі поліції Закарпаття відкрили 25 кримінальних проваджень, які стосуються ч. 1 ст. 358 ККУ (виготовлення підроблених довідок про вакцинацію та сертифікацію), а також ч. 4 (використання таких документів. Із них 90% стосуються саме використання підробок).

Крім того, 11 особам уже повідомили про підозру в скоєнні ними таких правопорушень. До суду поліцейські направили 5 справ.

Подальша робота працівників поліції регіону у цій сфері триває й надалі.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар