Поліцейські Закарпаття викрили ще одну діючу ігротеку в Берегові

жовтня 22 / 2021
Працівники поліції Берегова виявили функціонування підпільного залу, в якому надавалися послуги грального бізнесу. Комп’ютерну техніку поліцейські вилучили. За фактом розпочато кримінальне провадження

Днями поліцейські Берегівщини припинили діяльність ще однієї незаконної ігротеки. Зал, в якому надавалися послуги грального бізнесу, був розміщений в одній з будівель районного центру на площі Героїв.

Всю комп’ютерну техніку, яким було облаштоване приміщення, поліцейські вилучили та відправили на експертизу.

Власників приміщення, організаторів та всіх причетних до незаконної діяльності з надання послуг грального бізнесу, поліцейські встановлять у рамках уже відкритого кримінального провадження за частиною 1 статті 203-2 ККУ (Зайняття гральним бізнесом).

Поліція Закарпаття активно протидіє спробам діяльності ігротек в регіоні. Разом із тим у припиненні правопорушень важливою є і участь громадян, які володіють інформацією про місце розташування та роботу подібних ігрових залів. Саме тому поліцейські звертаються до закарпатців із проханням обов’язково повідомляти таку інформацію на лінію «102». Анонімність гарантуємо.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


загрузка...


Залишити Коментар