На Закарпатті підприємець підробляв міжнародні свідоцтва про вакцинацію

вересня 29 / 2021

В поліції за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України, тобто Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів. За такі дії фігурантові загрожує покарання від штрафу до обмеження волі на строк до двох років. Розслідування триває.

Співробітники відділу міграційної поліції Закарпаття в ході оперативної роботи з’ясували, що 25-річний підприємець із Хустщини причетний до підробки свідоцтв про вакцинацію від COVID-19.

Відомо, що офіційно чоловік займається підготовкою документів для виїзду та працевлаштування за кордоном. Згодом, коли через карантин в дію вступили нові обмеження, фігурант включив до переліку своїх послуг нелегальну видачу свідоцтв про вакцинацію.

На Закарпатті підприємець підробляв міжнародні свідоцтва про вакцинацію

"Коштувало підроблене свідоцтво 50 доларів США, а весь пакет документів, необхідний для виїзду за кордон, – 200 доларів", – розповіли у віддлі комунікації поліції Закарпатської області.29 вересня разом із дізнавачами Відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції, оперативники провели санкціонований судом обшук за місцем роботи фігуранта.

На Закарпатті підприємець підробляв міжнародні свідоцтва про вакцинацію від ковіду

В результаті поліцейські вилучили з офісу вісім міжнародних свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 з печатками медустанов та підписами лікарів, а також комп’ютерну техніку з наявними електронними бланками вказаних документів.
Категорія : Кримінал


загрузка...


Залишити Коментар