Поліцейські Тячівщини під час обшуку в зловмисника вилучили зброю і кілька видів наркотиків

вересня 28 / 2021
Співробітники Тячівського районного відділу поліції провели обшук в помешканні місцевого жителя, який фігурує у злочині. У зловмисника знайшли кілька видів наркотиків та зброю.

За силової підтримки Роти поліції особливого призначення ГУНП співробітники Тячівського районного відділу поліції за ухвалою суду провели обшук в помешканні 36-річного фігуранта злочину, мешканця селища Тересва.

Під час слідчих дій в помешканні чоловіка поліцейські виявили наркотики та зброю. Зокрема, в зловмисника вилучено та відправлено на експертизу: телескопічний кийок, кастет, пістолет та саморобну рушницю. До них конфіскували й патрони, які як і зброю відправлять на експертизу.

Окрім цього, в зловмисника вилучено шість стебел рослин коноплі, пакети з сушеною речовиною рослинного походження та три пристрої для куріння марихуани.

Вилучено ще шість ємкостей з речовинами, схожими на наркотичні. Всі ці речові докази також відправлять на дослідження експертам. Серед них: порошкоподібна речовина, кулькоподібна субстанція, коробка з трьома пробірками різних кольорів, ящичок з дев’ятьма різнобарвними ампулами, таблетки та багряний порошок.

Вилучено і десять контейнерів насіння, попередньо – коноплі.

Наразі слідство у справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


загрузка...


Залишити Коментар