Поліція Закарпаття завершила розслідування у справі щодо групи зловмисників, які займалися вимаганням грошей

вересня 25 / 2021
Слідчі поліції Закарпаття завершили досудове розслідування та скерували для судового розгляду матеріали кримінального провадження щодо вимагання грошей у мешканця Хустського району. Винним загрожує до 7 років позбавлення волі

Вчора, 24 вересня, слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області у співпраці зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань завершили досудове розслідування та направили для судового розгляду провадження щодо трьох зловмисників, які займалися вимаганням грошей.

Ще в травні до поліції звернувся мешканець Хустського району, який повідомив, що приватний підприємець, через рік після припинення співпраці, став вимагати від нього гроші. Мова йшла про 7,5 тисяч доларів. Після того, як заявник відмовився виплачувати своєму 44-річному знайомому «борг», останній разом зі своїми 39 та 40-річними приятелями стали йому погрожувати. Троє зловмисників деякий час тримали чоловіка у страху.

Один із них вже був раніше судимий за незаконне переправлення осіб через Державний кордон України та навіть нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті. Саме ця інформація дозволяла мати значний вплив на його жертв та допомагала у їх залякуванні.

Поліція Закарпаття провела ретельне розслідування та встановила всі обставини такої протизаконної діяльності. Слідство у справі здійснювали за ч.2,3 ст. 189 Кримінального кодексу України, тобто Вимагання.

Окрім цього, ч. 1 ст. 255-3 Кримінального кодексу України, тобто звернення за застосуванням злочинного впливу. За скоєне обвинуваченим загрожує до семи років позбавлення волі.

Поліція скерувала кримінальне провадження для судового розгляду, де щодо зловмисників буде винесено законне рішення.


Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар