Закарпатські митники вчергове виявили колекційне вбрання з сумочками серед посилок з Італії

червня 28 / 2021

Під виглядом вживаних речей – новенькі сумочки, одяг та взуття від «Chloe», «PRADA», «DIOR», «MICHAEL KORS» та інших брендів намагався завезти через кордон водій так званих «італійських бусів», без декларування та сплати повного оподаткування.
Повертався перевізник на пасажирському мікроавтобусі «Мерседес-Бенц Спрінтер» із Італії в Україну через митний пост «Тиса», що на кордоні з Угорщиною. Під час проходження митно-прикордонного контролю обрав «червоний коридор». У митній декларації вказав наявність товару, в основному вживаний одяг та взуття, вагою 640 кг в кількості 40 місць. Ще й усно підтвердив вказані у декларації відомості.
Та коли інспектори перевірили вміст сумок та коробок, розвантаживши їх з багажного відсіку мікроавтобуса, то виявили новенькі одяг, взуття та сумочки відомих світових марок, невказаних у митній декларації. Бренди знаходилися у 3-х картонних коробках та 2-х сумках серед вживаних речей.
Відтак, 8 пар колекційного жіночого взуття торгових марок «LOEWE», «PALOMA BARCELO», «LE SILLA», «THE ROW», «MICHAEL KORS», «BALENCIAGA», «DIOR», «PRADA MILANO», 3 дамські сумочки від «BOTTEGA VENETA», «Chloe», «LOEWE» та кілька одиниць одягу від «FENDI», «ZEGNA», «Alexander Wang», загальна вартість яких у декілька разів перевищує дозволену митним законодавством суму – 500 євро для ввезення товару на одну особу без декларування та сплати податків.
Так, в інтернет мережі, до прикладу, вартість сумки від «Chloe» - понад 1500 євро, клатча від «BOTTEGA VENETA» - 850 євро, чорної шкіряної сумки від «BOTTEGA VENETA» - понад 3 тисячі євро, плаща від «FENDI» - 1550 євро, босоніжок від «THE ROW» - 850 доларів.
Водій не визнав не задекларовані бренди своєю власністю, сказав, що товар попросила доставити незнайома жінка у м. Равенна (Італія) у м.Київ.
Відтак, митники задокументували порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Остаточну оцінку вилучених брендів визначить спеціаліст-експерт. Справу скерують до суду, який і вирішить долю незаконного товару.

Категорія : Кримінал


Залишити Коментар