Суд зобов'язав лісгосп на Берегівщині внести межі заказника до земельного кадастру, – прокуратура

червня 16 / 2021

Одне із лісових господарств у Берегівському районі не мало землевпорядної документації на землі ботанічного заказника, який входить до складу природно-заповідного фонду України. Прокуратура звернулася до суду.

Закарпатський окружний адміністративний суд зобов’язав держпідприємство винести та закріпити на місцевості межі ботанічного заказника місцевого значення площею 75,5 га, вартістю 28,1 млн грн.

«Підставою для звернення до суду стала відсутність землевпорядної документації на землі ботанічного заказника, який входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання та щодо якого встановлений особливий режим охорони, відтворення та використання. Так, невнесення цих територій до Державного земельного кадастру унеможливлює їх належне використання, зберігання та може призвести до незаконного відчуження цих земель», – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Лісгосп зобов’язали забезпечити проведення робіт із винесення та закріплення меж ботанічного заказника місцевого значення.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар