На кордоні з ЄС затримали вбивцю

травня 09 / 2021
На кордоні з ЄС затримали вбивцю

Злочинця, якого розшукував Інтерпол, затримали прикордонники Мукачівського загону. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства Внутрішніх Справ.

Державна прикордонна служба України реалізує системні заходи щодо забезпечення надійної охорони державного кордону. Зокрема, для виявлення осіб та транспортних засобів, що знаходяться в міжнародному розшуку, в пунктах пропуску використовується відповідна база даних Інтерполу.

Так, учора ввечері в пункті пропуску «Солотвино» військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону виявили 51-річного громадянина Румунії, який прямував в Україну та знаходився у міжнародному розшуку. Під час перевірки документів щодо вказаного громадянина відбулось спрацювання бази даних Інтерполу.

За цим фактом прикордонники поінформували Укрбюро Інтерполу в м. Київ. З’ясувалось, що іноземця вже більше пів року розшукують правоохоронці Німеччини за підозрою у скоєнні вбивства. Злочинця встановленим порядком передано співробітникам Національної поліції у Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар