Серед півсотні багажу із вживаними речами в автобусі - новий дитячий одяг та взуття на 195 тис грн

березня 16 / 2021

вівторок (16.03.21) на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби задокументовано порушення митних правил, пов’язане із уникненням перевізником декларування товару на майже 200 тисяч гривень, яке завозилося із-за кордону, скоріш за все, з комерційною метою.
Повертався 40-річний водій з Іспанії в Україну на рейсовому автобусі «Хуельва-Київ» через українсько-угорський кордон. Під час проходження митно-прикордонного контролю у «червоному коридорі» вказав про наявність багажу в кількості 50 місць, здебільшого одяг та взуття для особистого користування, бувші у вжитку. Усно підтвердив, що будь-які інші товари, що підлягають декларуванню та оподаткуванню, в нього відсутні.
Однак при детальній перевірці багажного відділення автобусу, інспектори виявили новенький товар іноземного виробництва. Так, в одній із дорожніх сумок та 3-х поліетиленових пакетів знаходилися 175 штук дитячого одягу в асортименті, різних розмірів та дитяче взуття для дівчаток торговельної марки «MAYORAL».
Водій почав виправдовуватися, що виявлений товар перевозив на прохання незнайомої жінки з м.Хуельва (Іспанія) в м.Львів.
Оскільки загальна вартість незадекларованого товару складає понад 195 тис грн, що значно перевищує дозволену митним законодавством суму – 500 євро, то інспектори склали протокол відносно перевізника за статтею 472 Митного кодексу України та вилучили предмети правопорушення до остаточного рішення суду.Закарпатська митниця
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар