Канал нелегальних мігрантів викрили на Закарпатті

березня 04 / 2021
Канал нелегальних мігрантів викрили на Закарпатті
Осіб, причетних до налагодження каналу нелегальної міграції через державний кордон України викрили правоохоронці на Закарпатті. Наразі двом громадянам України повідомили про підозру, — розповіла речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

"Документування зазначеної діяльності здійснювалося в рамках кримінальних проваджень, внесених до ЄРДР за фактами спроб незаконного переправлення через кордон трьох груп громадян Афганістану, що мали місце у квітні-червні 2020 року. Їх намагалися здійснити на території Ужгородського району", — розповіла речниця.
За її словами, правоохоронці викрили схему доставки груп нелегальних мігрантів в Закарпатську область з міста Києва.

"Правоохоронці задокументували причетність двох мешканців м. Київ до організації незаконного переправлення через державний кордон України у Словацьку Республіку іноземних громадян, шляхом забезпечення їх прихованого проживання в Україні та доставки у контрольований прикордонний район Закарпатської області", — додала речниця.
Двом громадянам України вже повідомили про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Також правоохоронці встановили причетність до організації нелегальної міграції жителів Закарпатської області, обвинувальний акт відносно них також скерували до суду.
Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар