Неповнолітній угорець намагався дати хабар прикрдоникам

січня 24 / 2021


З грудня 2020 року в пунктах пропуску до перевірки документів у громадян, які перетинають кордон, залучаються прикордонники-строковики.
Військовослужбовці-строковики, які мають вищу освіту, спочатку проходять навчання в Головному центрі підготовки особового складу ДПСУ імені генерал-майора Ігоря Момота, потім військовослужбовці стажуються в підрозділах охорони кордону та після успішного складання іспитів залучаються до служби.
Окрім специфіки здійснення пропускних операцій, військовослужбовцям доводять вимоги антикорупційного законодавства та алгоритми дій під час спроб пропонування їм неправомірної вигоди.
Зокрема учора в пункті пропуску «Лужанка» під час проходження паспортного контролю, підкупити прикордонника-строковика Мукачівського загону спробував 16-річний громадянин Угорщини. За безперешкодний перетин держрубежу юний іноземець запропонував прикордоннику хабар у розмірі 500 гривень.
На таку пропозицію іноземця військовослужбовець відповів категоричною відмовою та доповів старшому зміни про факт спроби надання неправомірної грошової винагороди.
Про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ, прикордонники повідомили співробітників поліції.

#прикордонники #кордон #новини #хабар #Лужанка
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар