Дівчину незаконно утримували в помешканні: знаний ужгородець потрапив у скандал

жовтня 30 / 2020

29 жовтня до поліції із заявою звернулася закарпатка, яка повідомила, що мешканець Ужгорода незаконно утримував її за місцем свого проживання. При цьому застосовував до неї фізичне насильство.

З урахуванням необхідності безпосереднього переслідування особи, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, проведено огляд місця скоєння злочину у порядку ч.3 ст.233 КПК України. Однак зловмисника там вже не було. Натомість правоохоронці знайшли речі, зовні схожі на автоматичну вогнепальну зброю, боєприпаси, кийки та набої. За цим фактом до ЄРДР внесені відомості за ч.1 ст. 263 КК України. Предмети передані на експертизу.У помешканні також виявлені речовини, що нагадують наркотичні. Вирішується питання щодо внесення відомостей за цим фактом до ЄРДР за ст. 309 КК України. Наразі встановлюється місцеперебування громадянина, на якого вказала заявниця.

Триває слідство, яке здійснює Ужгородський ВП ГУНП в Закарпатській області. Процесуальне керівництво забезпечують прокурори місцевої прокуратури.

У той же час закарпатський журналіст Віталій Глагола запевнив, що утримував дівчину знаний ужгородець – власник мережі магазинів "Зіна" Микола Жолтані.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар