На українсько-словацькому кордоні митники спільно з працівниками СБУ виявили не задекларований вантаж, що втричі перевищує заявлену вартість

вересня 29 / 2020

В’їжджаючи до України з боку Словаччини, водій вантажівки під час контролю на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби подав товаросупровідні документи, згідно яких через кордон переміщувався товар «моторне масло». Вартість вантажу - майже 35 тис євро.
За результатами зважування транспортного засобу інспектори разом з працівниками СБУ та робочою групою Департаменту протидії митним правопорушенням та контрабанді Держмитслужби провели детальну перевірку вантажу з повним його вивантаженням через розбіжності у товаросупровідних документів та ваги товару.
Відтак, були виявлені палети, де знаходились не задекларовані антифриз, гальмівна рідина, масло трансмісійне.
Наразі митники здійснюють документування правопорушення. Орієнтовна ціна не задекларованого вантажу може сягати 100 тис євро. Та остаточну вартість і кількість незадекларованого товару буде встановлено додатково після залучення ескперта.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 статті 483 Митного кодексу України, та тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар